Registration
8.30-9.06
Preliminary Stage
9.14-9.20
Group Stage
10.02-10.11
Top 4(Online)
10.17-10.18
Grand Final
10.25
Team A1
IVs
Team A16
CBS彡
Team A8
CaptainKuma
Team A9
Wunjo
Team A4
くだらん
Team A13
Ûñiquëヾฅ
Team A5
TheVillain
Team A12
น้ำหอมกลิ่นหอย
Team A2
Com2
Team A15
SkyToEarth
Team A7
MERCE
Team A10
8SG
Team A3
雷克队
Team A14
QTW_3
Team A6
LDLD
Team A11
黑化FBI
Team A1
IVs
Team A9
Wunjo
Team A4
くだらん
Team A5
TheVillain
Bye
Team A7
MERCE
Bye
Bye
Team A1
IVs
Team A4
くだらん
Team A7
MERCE
Bye
Team A1
IVs
Team A7
MERCE
Group A Champion
IVs
Team A1
Team B1
DESTINY`
Team B16
BloodThirstY
Team B8
Hamster_Gang
Team B9
Uncharted
Team B4
Sec`to_none
Team B13
ฅButterflyฅ
Team B5
AngelsOfDeath
Team B12
KlRァァァル
Team B2
Storm_Wyrm
Team B15
二WLE二
Team B7
TheNew
Team B10
Bachelor
Team B3
Grabber
Team B14
ғɾıεпÐмıʟγ
Team B6
Ãť°
Team B11
PRATOO
Team B1
DESTINY`
Bye
Team B4
Sec`to_none
Team B5
AngelsOfDeath
Team B2
Storm_Wyrm
Team B7
TheNew
Team B14
ғɾıεпÐмıʟγ
Team B6
Ãť°
Team B1
DESTINY`
Team B4
Sec`to_none
Team B7
TheNew
Team B6
Ãť°
Team B1
DESTINY`
Team B7
TheNew
Group B Champion
DESTINY`
Team B1
Team C1
OSM_AWESOME
Team C16
JCL_战隊
Team C8
HOYLORDs
Team C9
Dumcumpsters
Team C4
|FusioN1|
Team C13
LEVIATHAN
Team C5
Agent
Team C12
Evanescent
Team C2
心态炸裂家族
Team C15
[MoOnLiGhT]
Team C7
3:AM
Team C10
DumDum~
Team C3
IDVPhilippines
Team C14
Thai_Style
Team C6
SKY_戰隊
Team C11
皮皮匠
Team C1
OSM_AWESOME
Bye
Team C4
|FusioN1|
Team C12
Evanescent
Team C2
心态炸裂家族
Bye
Team C3
IDVPhilippines
Team C11
皮皮匠
Team C1
OSM_AWESOME
Team C4
|FusioN1|
Team C2
心态炸裂家族
Team C11
皮皮匠
Team C1
OSM_AWESOME
Team C2
心态炸裂家族
Group C Champion
OSM_AWESOME
Team C1
Team D1
MadPenguins
Team D16
Exclusive`
Team D8
hellparty``
Team D9
搞艺术的弱鸡
Team D4
Bright_Moon
Team D13
`ONSP`
Team D5
Cat°Family
Team D12
WhosYourDaddy
Team D2
Яename_
Team D15
WáĐã
Team D7
FoxRose
Team D10
อีผักกาดดอง
Team D3
ッSUGARTEAMII
Team D14
GKs|VN
Team D6
GKs|Vn
Team D11
ZX²
Team D1
MadPenguins
Team D9
搞艺术的弱鸡
Bye
Bye
Team D15
WáĐã
Team D7
FoxRose
Bye
Bye
Team D1
MadPenguins
Bye
Team D15
WáĐã
Bye
Team D1
MadPenguins
Team D15
WáĐã
Group D Champion
MadPenguins
Team D1
Team E1
NOIR°
Team E16
寒江雪城
Team E8
GenOfMiracle
Team E9
Frankenstein
Team E4
1stSoldier
Team E13
ImSaleDream
Team E5
Ác_Mộng
Team E12
H3
Team E2
FG
Team E15
C¡A¡G
Team E7
|MK`|Mehkwai
Team E10
FLYINGH@CKER
Team E3
PK9
Team E14
[NCT]
Team E6
[RMF]
Team E11
°ParadoxID°
Team E1
NOIR°
Team E8
GenOfMiracle
Team E4
1stSoldier
Team E5
Ác_Mộng
Team E2
FG
Bye
Team E3
PK9
Team E11
°ParadoxID°
Team E1
NOIR°
Team E4
1stSoldier
Team E2
FG
Team E3
PK9
Team E1
NOIR°
Team E2
FG
Group E Champion
NOIR°
Team E1
Team F1
B|L
Team F16
Orcus
Team F8
ขวัญใจรถแห่
Team F9
Straykat
Team F4
DEMIGOD
Team F13
XZ星宙战队
Team F5
TheNightmares
Team F12
[_Comeback_]
Team F2
7high
Team F15
RedScorpion
Team F7
WDT>:3TH
Team F10
FLAϟH
Team F3
HPź
Team F14
DarkSnow
Team F6
|Boi|
Team F11
Wakandada
Team F1
B|L
Bye
Team F4
DEMIGOD
Team F5
TheNightmares
Team F2
7high
Bye
Team F3
HPź
Team F6
|Boi|
Team F1
B|L
Team F4
DEMIGOD
Team F2
7high
Team F3
HPź
Team F1
B|L
Team F2
7high
Group F Champion
7high
Team F2
380,000Baht
In-game registry is opened from August 30, 2020, 10:00 to September 6, 2020, 23:59. 96 clubs will be selected to participate in the Preliminary Stage.
From September 14, 2020 to September 20, 2020, 96 clubs will compete against each other for 1 week. 6 clubs will advance from the Preliminaries to the Group Stage along with 2 invited clubs.
From October 2, 2020 to October 11, 2020, 8 clubs will be divided into Group A and Group B. The two groups will each engage in a round-robin tournament within their group, and 2 clubs will advance from each group.
From October 17, 2020 to October 25, 2020, the top 4 clubs advanced from the Group Stage will once again compete in a Double-elimination tournament. The Losers' Final and the Grand Final will be held LIVE.